Blog

metoda co-wash

Pielęgnacja włosów 27-07-2023

Metoda co-wash – jak myć głowę odżywką?

Odkryj sekret pięknych i zdrowych włosów dzięki Co-Wash! Czy słyszałaś kiedyś o magicznym zabiegu, który ożywia Twoje włosy, nadaje im niesamowitą miękkość i blask, a jednocześnie chroni przed zniszczeniami? Poznaj tajemnicę Co-Wash – rewolucyjnej metody mycia włosów odżywką, która zdobywa serca kobiet na całym świecie!

aplikowanie serum na końcówki włosów

Problemy z włosami 17-07-2023

Rozdwojone końcówki włosów – jak im zapobiegać?

Wiele z nas zmaga się z problemem rozdwajających się końcówek, które nie tylko psują nasz wygląd, ale także wpływają na ogólną kondycję włosów. Dowiedz się, jak dbać o swoje włosy, aby zachować ich piękno i zdrowie, unikając frustrujących rozdwajających się końcówek

suszenie włosów suszarką

Pielęgnacja włosów 17-07-2023

Suszyć czy nie suszyć włosy – odpowiadamy na odwieczny dylemat.

Przygotuj się na odkrycie kilku przydatnych trików, które pomogą Ci w osiągnięciu doskonałego stylu i oszczędności czasu przy suszeniu włosów. Czas zacząć pielęgnować swoje kosmyki w profesjonalny sposób!

sucha skóra głowy

Problemy z włosami 30-06-2023

Sucha skóra głowy – przyczyny i sposoby na jej nawilżenie

Sucha skóry głowy przestanie być twoim koszmarem! Odkryj tajniki zdrowej i nawilżonej skóry, która roztoczy aurę piękna wokół twoich włosów.

wygładzanie włosów

Włosy kręcone 28-06-2023

Wygładzanie włosów – sposób na fale i wurly

Odkryj tajniki wygładzania włosów i opanuj sztukę fali i wurly! Masz dość walki z niesforymi kosmykami? Czy marzysz o perfekcyjnie wygładzonych włosach, które wywołują podziw na każdym kroku? Dobrze trafiłaś!

włosy wurly

Włosy kręcone 28-06-2023

Wurly – bardziej loki czy fale?

Piękno i swoboda w falach: Odkryj tajemnicę włosów Wurly i dowiedz się, dlaczego to naturalne loki zdobywają serca! Dowiesz się, czym są włosy typu wurly jak osiągnąć ten wyjątkowy efekt

reanimacja skrętu

Włosy kręcone 28-06-2023

Reanimacja kręconych włosów – odśwież wygląd swoich loków!

Kręcący comeback: Odkryj tajemnice przywracania skrętu kręconych włosów i ciesz się ich pięknem na nowo!

efekt miskowania włosów

Pielęgnacja włosów 22-06-2023

Miskowanie włosów – the bowl method w wydobyciu skrętu

Odkryj tajemnicę spektakularnych loków- miskowanie włosów! Ta niesamowita technika stylizacji doda Twoim kosmykom niepowtarzalnego wolumenu i zapewni Ci niesamowity efekt 'wow’.

kręcone włosy

Pielęgnacja włosów 14-06-2023

Jak wydobyć skręt? Sprawdzone triki

To, czy Twoje włosy są proste, czy kręcone wynika z uwarunkowań genetycznych oraz rasowych. Choć za ich kształt przede wszystkim odpowiada to co dziedziczymy po przodkach, to pasma mogą słabiej falować na skutek wielu czynników.

kremowanie włosów

Pielęgnacja włosów 12-06-2023

Kremowanie włosów, czyli o innym zastosowaniu kremu

To nic innego jak jeden ze sposobów na utrzymanie kosmyków w dobrej kondycji. Kremowanie włosów polega na nakładaniu na nie – jak sama nazwa wskazuje – kremu.

przeproteinowane włosy

Pielęgnacja włosów 28-05-2023

Przeproteinowane włosy – jak je rozpoznać i jak sobie z nim poradzić?

W niemal każdym poradniku na temat świadomej pielęgnacji włosów można znaleźć informację na temat zbawiennego wpływu protein na włosy, warto jednak podkreślić, że ich nadmiar może przynieść zupełnie odmienny efekt — włosy stają się nieprzyjemne w dotyku, szorstkie i matowe. Jeśli zdarzyło Ci się przeproteinować pasma, oto kilka wskazówek, co w takiej sytuacji należy zrobić.

ochrona włosów latem

Pielęgnacja włosów 28-05-2023

Ochrona włosów przed słońcem. Jak zadbać o włosy latem?

Latem, kiedy słońce świeci jasno, temperatury wzrastają, a nasze życie przenosi się na zewnątrz, wiele z nas obserwuje zmiany w swoim organizmie. Jedną z tych częściej obserwowanych są problemy z włosami. Pod wpływem promieni słonecznych tracą one swój blask, są osłabione, suche, kruche. Jak temu przeciwdziałać? Stawiając na odpowiednią pielęgnację! Zobacz, jak zadbać o włosy latem.

1 2 3 4