Stars from the stars

Czyli prawdziwe Gwiazdy Pielęgnacji współtworzone przez największe Gwiazdy Internetu! W każdym sezonie nieziemsko naturalną pielęgnację razem z nami tworzy i promuje ponad 100 influencerów.

Zobacz więcej

Bestsellery

Ciesz się piękną cerą

Kosmicznie naturalna i najlepsza we wszechświecie pielęgnacja twarzy dla każdego rodzaju skóry, zwłaszcza mieszanej, tłustej z tendencją do niedoskonałości i zaskórników. Księżycowy kaktus, biała glinka, kwas salicylowy, aloes – sprawdź nasze gwiezdne formuły i nieziemskie konsystencje!

Zobacz więcej
stars from the stars Ciesz się piękną cerą
stars from the stars Ciesz się piękną cerą
stars from the stars Zadbaj o swoje ciało
stars from the stars Zadbaj o swoje ciało

Zadbaj o swoje ciało

Zasługujesz na wszystko, co najlepsze! Podaruj swojej skórze najlepszą we wszechświecie, naturalną, wegańską pielęgnację!

Zobacz więcej

Świadoma pielęgnacja włosów

Wyrusz z nami w podróż po najpiękniejsze włosy w całej galaktyce! Na naszej Planecie Świadomej Pielęgnacji dowiesz się, czym jest OMO, jak zapewnić włosom równowagę PEH oraz jak najlepiej zadbać o skórę głowy.

Zobacz więcej
stars from the stars Świadoma pielęgnacja włosów
stars from the stars Świadoma pielęgnacja włosów

Wegańskie kosmetyki z dobrym składem

Stars from The Stars to marka kosmetyków naturalnych, którą podzielili się z nami przyjaciele z planety Świadomej Pielęgnacji. To ich misja ratunkowa dla zagubionych w pielęgnacyjnym chaosie kosmonautek, chcących mieć najpiękniejsze włosy w całej galaktyce. Zdrowe, odżywione, miękkie i gładkie. Jednym słowem – nieziemskie. Wybierz sklep z kosmetykami do włosów Stars from The Stars i wyrusz w kosmiczną podróż. Szampony, odżywki, sera czy produkty do stylizacji fal i loków meldują się na pokładzie! Dzięki nim poznasz planety takie jak PEH i OMO, skąd pochodzi wiele sekretów obłędnie wyglądających kosmyków. Przekonasz się także, że na Ziemi jest wiele wspaniałych składników, które mogą przenieść Twoją pielęgnację w zupełnie nowy wymiar. Proteiny, emolienty, humektanty – oto nasi sojusznicy w odkrywaniu tego, co dobre. Kosmetyki do włosów wypełnione ich mocami są po prostu nie z tego świata!

P.S. Bez obaw, po drodze cały czas pamiętamy o naszej planecie i jej mieszkańcach! Dlatego wszystkie produkty Stars from The Stars są wegańskie i bazują na naturalnych składnikach wysokiej jakości. To najlepsze kosmetyki do włosów dla osób wchodzących w świat świadomej pielęgnacji.

Świeć najjaśniej w całym wszechświecie

Kosmiczne radary pokazują, że jeżeli wytężymy wzrok, to dostrzeżemy jeszcze jeden gwiazdozbiór. Co znajdziemy w tym układzie? Zregenerowaną, nawilżoną i pełną blasku skórę! Marka kosmetyków Stars from The Stars czerpie z wszechświata to, co najlepsze, czego efektem są naturalne produkty do pielęgnacji ciała – balsamy i olejki. Kamień księżycowy w składach? Normalka! Tak między nami, specjalnie dla Ciebie natrudziliśmy się, aby zamknąć w opakowaniach rozświetlenie, o jakim astronomom się nie śniło.

Widziałaś nasze kosmetyki na Instagramie albo TikToku? Nic dziwnego – głośno o nich w całej galaktyce! Ich formuły mają nie tylko moc nieziemskiego działania, ale i przyciągania. I to samych gwiazd, a Ty jesteś jedną z nich. W czyjej konstelacji znalazły się już nasze kosmetyki? Influencerów! Dlatego wypatruj sygnałów wysyłanych w kosmos.

Rejestracja nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się lub Zresetuj hasło