29,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29.99 zł
25,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25.99 zł
9,99 zł 25,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 9.99 zł
25,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25.99 zł
25,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 25.99 zł

Ten produkt przyda Ci się w ostatnim etapie manicure! Top do paznokci hybrydowych ma za zadanie przedłużyć trwałość stylizacji paznokci, dzięki temu pięknymi paznokciami możemy cieszyć się nawet do 2-3 tygodni. Top nie tylko zadba o prawidłowe utrwalenie manicure, ale również da nam możliwość wyboru wykończenia - błyszczącego, matowego czy z odrobiną kosmicznych drobinek!

Topy z drobinkami do paznokci hybrydowych

Nieziemskie topy do paznokci, wzbogacone o delikatne, błyszczące drobinki będą widoczne z kosmosu! Wystarczy nasz ulubiony lakier hybrydowy i Top No Wipe Glitter, aby dodać do naszego manicure nieziemskiego efektu. Drobinki bezproblemowo rozprowadzają się po płytce paznokcia, dzięki doskonałej formule i precyzyjnemu pędzelkowi. Top jest odporny na ścieranie oraz czynniki zewnętrzne.

Top matowy do paznokci hybrydowych

Dla osób, które chcą spróbować czegoś nowego, matowe wykończenie będzie doskonałym wyborem! Matowy top wydobędzie głębię koloru, zachowując przy tym standardowe właściwości, które uchronią stylizację przed kruszeniem i ścieraniem się. Trwałe topy do paznokci Stars from the Stars idealnie się rozprowadzają nie pozostawiając smug i prześwitów!

Klasyczny top no wipe

Top do paznokci bez przemywania to zdecydowanie forma, która skradła Wasze serca! Nic dziwnego, topy no wipe nie pozostawiają warstwy dyspersyjnej. Dzięki temu nie ma na paznokciu lepkiej warstwy, którą zostawia lakier po utwardzeniu. Oznacza to, że już nie musisz przemywać paznokci cleanerem. Taki efekt daje między innymi Top No Wipe Shine, który pozostawia nie tylko połysk na naszym paznokciu, ale również warstwę, która jest odporna na zarysowania i czynniki zewnętrzne.

Top pozostawiający warstwę dyspersyjną

Nabłyszczający top do paznokci hybrydowych pozostawia lśniące wykończenie, ale również przygotowuje płytkę paznokcia do kolejnego etapu zdobień. Top Hybrydowy Rocket Science Shiny to jeden z produktów, który pozostawia lepką warstwę dyspersyjną pozwalając na nieziemskie zdobienia przy użyciu folii czy pyłków! 

Dołącz do kosmicznego newslettera Otrzymuj nasze gwiezdne sygnały
i bądź na bieżąco z nowościami!
newsletter
Dołącz do naszego
Newslettera
newsletter
Nie pokazuj ponownie tego popup
Na góre
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij