34,99 zł 49,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 34.99 zł
24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24.99 zł
24,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 24.99 zł

Trwałe mydełko do stylizacji brwi zapewnia efekt laminacji za jednym pociągnięciem! Dzięki nieziemskiej formule mydełko utrwali brwi bez efektu sklejenia. Ten produkt oprócz kosmicznej trwałości jest bardzo wydajny, a aplikacja jest szybka i bezproblemowa. Trwałe mydełka do stylizacji brwi Stars from the Stars poradzą sobie nawet z najbardziej niesfornymi brwiami.

Transparentne mydełko do brwi 

Transparentne mydełko do stylizacji brwi może być stosowane na ciemnych oraz jasnych włoskach, a zastygająca formuła tego produktu nie zostawia nieestetycznych śladów. Konsystencja kosmetyku jest średnio-gęsta i bardzo plastyczna, co oznacza, że praca jest bardzo łatwa i przyjemna. To również gwarancja utrwalonych, ale nie posklejanych brwi! Mydełko ujarzmi i wygładzi najbardziej niesforne włoski. 

Czarne mydełko do brwi

Czarne mydełko do stylizacji brwi nadaje im delikatnego oraz naturalnego koloru bez nieestetycznego osadu. Konsystencja gęstego żelu ułatwia pracę a sam produkt jest bardzo wydajny. Żel nie tylko świetnie stylizuje brwi, nadając im wymarzony kształt, ale również nawilża włoski, dzięki zwartości gliceryny. Oprócz tego magiczne mydełko do brwi zachwyca zapachem malinowych landrynek!

Mydełko do brwi - jak nakładać?

Aplikacja mydełka do brwi jest nieziemsko prosta! Produkt nabieramy za pomocą spiralki, a następnie wczesujemy w niepomalowane jeszcze brwi. Jest to ważne, aby mydełko nałożyć przed użyciem kredki czy pomady, ponieważ odwrotna kolejność może sprawić rozmycie wcześniej nałożonego produktu. Mydełko potrzebuje czasu, aby odpowiednio wyschnąć – dopiero po tym etapie najlepiej kontynuować makijaż.

Dołącz do kosmicznego newslettera Otrzymuj nasze gwiezdne sygnały
i bądź na bieżąco z nowościami!
newsletter
Dołącz do naszego
Newslettera
newsletter
Nie pokazuj ponownie tego popup
Na góre
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij