Co zrobić aby makijaż był jeszcze bardziej trwały? Odpowiadając na Wasze potrzeby Stars from the Stars stworzyło nieziemskie utrwalacze do makijażu! Delikatna mgiełka otuli Twoją twarz i zapewni utrwalenie na wiele godzin! 

Utrwalacze do makijażu w mgiełce

Utrwalacze od Stars from the Stars scalają ze sobą wszystkie warstwy makijażu oraz nadają efekt naturalności, świeżości i lekkości. Utrwalającą mgiełkę do makijażu można reaplikować w ciągu dnia, aby odświeżyć swój makijaż i dodać mu kosmicznego blasku. Po spryskaniu skóra wygląda na zdrową i nawilżoną.

Utrwalacze do makijażu w sprayu 

Nawilżające utrwalacze w sprayu to nie tylko nieziemskie utrwalenie makijażu! Ten kosmetyk zapobiega również ścieraniu, blaknięciu czy rozmywaniu się makijażu. Po jego zastosowaniu efekt pudrowości na twarzy znika i pojawia się nieskazitelne nawilżenie. Dzięki temu nasz makijaż wygląda bardziej naturalnie, a nasza cera zdrowo. Produkt można reaplikować, dlatego warto mieć go zawsze pod ręką! 

Jak aplikować utrwalacz do makijażu Stars from the Stars?

Aplikacja utrwalacza do makijażu jest prosta i intuicyjna! Produkt należy nanieść w odległości ok 30 cm od twarzy, zamykając przy tym oczy. Kosmetyk potrzebuje krótkiej chwili do wyschnięcia. Oprócz tego sposobu, utrwalacz do makijażu można nakładać również spryskując gąbeczkę i wklepując produkt delikatnie w skórę. 

Dołącz do kosmicznego newslettera Otrzymuj nasze gwiezdne sygnały
i bądź na bieżąco z nowościami!
newsletter
Dołącz do naszego
Newslettera
newsletter
Nie pokazuj ponownie tego popup
Na góre
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij