10,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10.99 zł
<p>Płyn do usuwania lakieru hybrydowego przeznaczony do delikatnego, ale skutecznego zdejmowania...
10,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10.99 zł
<p>Płyn do przemywania i odtłuszczania naturalnej płytki paznokcia przed aplikacją bazy...
17,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17.99 zł

Te preparaty do paznokci to również must have przy wykonywaniu manicure hybrydowego! Niepozorne produkty, które mogłoby się wydawać, że są zbędne, jednak to właśnie one ułatwiają nam pracę! Cleaner to produkt, który usuwa zanieczyszczenia i pył i co najważniejsze odtłuszcza płytkę paznokcia! Kolejny ważny płyn do paznokci to remover, którym usuniesz lakier hybrydowy nie niszcząc płytki paznokcia. Natomiast primer zwiększy przyczepność i sprawi, że manicure hybrydowy będzie jeszcze trwalszy. 

Cleaner do paznokci hybrydowych

Czy cleaner jest konieczny? Cleaner służy między innymi do przemywania naturalnej płytki przed aplikacją lakieru hybrydowego oraz do przemywania paznokci, które są już pomalowane lakierem hybrydowym. W tym przypadku wprowadzanie takiego kroku usunie resztki lepkiej warstwy dyspersyjnej. Jak używać cleanera? Produkt ten należy aplikować najpierw na czysty, bezpyłowy wacik, następnie dokładnie przemyć nim każdy paznokieć. Ten produkt jest częścią wykonywania manicure hybrydowego – nie należy o nim zapominać!

Remover do paznokci hybrydowych 

Remover od Stars from the Stars to bezpieczne i bezproblemowe usuwanie lakieru hybrydowego! Preparat ten rozpuszcza lakier hybrydowy i pozostawia płytę paznokcia gładką i gotową na kolejną stylizację. W porównaniu do tradycyjnego acetonu, produkt ten nie tylko przyjemniej pachnie, ale również mniej ingeruje w paznokieć, dlatego jest nawet odpowiedni dla osób, które mają delikatną płytkę paznokcia. Remover dobrze nabłyszcza i nawilża paznokcie, wykonując przy tym swoje zadanie w stu procentach! Zdejmowanie hybryd z takim produktem to prawdziwa przyjemność.

Primer do paznokci hybrydowych 

Jeżeli chcesz wzmocnić przyczepność do płytki paznokcia – primer spełni Twoje oczekiwania! Ma on bardzo istotny wpływ na trwałość stylizacji. Do jego zadań należy odtłuszczenie płytki paznokcia oraz zmiana PH, dzięki której zwiększa przyczepność produktów do manicure hybrydowego! Często sięgają po niego osoby z problematyczną płytką paznokcia, ale nie tylko, ponieważ każdy z nas chce cieszyć się stylizacją paznokci jak najdłużej! Warto zaznaczyć, że produkt ten nie jest przeznaczony do utwardzania w lampie oraz nie przemywa się go cleanerem, a w trakcie stosowania staramy się aby buteleczka nie była zbyt długo odkręcona, ponieważ produkt może stracić swoje właściwości.

Dołącz do kosmicznego newslettera Otrzymuj nasze gwiezdne sygnały
i bądź na bieżąco z nowościami!
newsletter
Dołącz do naszego
Newslettera
newsletter
Nie pokazuj ponownie tego popup
Na góre
Koszyk
Zamknij
Powrót
Konto
Zamknij